• +48 94 347 12 72

  • +48 534 777 171

  • 09:00 - 17:00

  • poniedziałek - piątek

Biuro Nieruchomości ABELARD

Biuro ABELARD – NIERUCHOMOŚCI, lider na naszym rynku, istnieje aktywnie od 1995r. i podstawą profesjonalizmu zawodowego była Licencja zawodowa Nr 2532.

Działamy na rynku lokalnym, ogólnokrajowym, jak również na terenie krajów Unii Europejskiej. Współpracujemy ściśle z wieloma firmami, co umożliwia stworzenie nam usługi kompleksowej, a transakcje zawarte z udziałem naszej firmy objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Posiadamy piękny lokal użytkowy, położony w ścisłym centrum Koszalina, w którym znajduje się siedziba naszego biura, do której zapraszamy w dni robocze w godz. 09.00 – 17.00, gdzie przy trzech stanowiskach komputerowych można uzyskać pełną i profesjonalną informację o posiadanych ofertach nieruchomości Koszalin i propozycjach kredytowych.

Nasza działalność

Podstawową działalnością naszej Firmy jest:

  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Koszalina i w okolicach, które obejmuje sprzedaż, kupno i zamianę mieszkań, domów, obiektów komercyjnych, gospodarstw rolnych, działek i terenów,
  • pośrednictwo finansowe, pomoc przy wyborze oferty kredytowej Banków,
  • służenie doradztwem budowlanym i projektowym.

Długoletnie doświadczenie w działalności związanej z nieruchomościami oraz bardzo długa Lista zadowolonych Klientów, świadczy o rzetelności wykonywanych przez nas usług.

Zawsze podczas pracy kierujemy się literą prawa i przestrzegamy zasad etyki zawodowej, aby jak najlepiej zabezpieczyć interesy Naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami naszego biura.

Profesjonalna i doświadczona obsługa

Profesjonalna i doświadczona obsługa

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji